• Zjeżdżalnia

  • Plac Zabaw

  • Waterball

  • ŚCIANKA WSPINACZKOWA

  • Mega Piłkarzyki

Urządzenia do współzawodnictwa

1.Ludzkie gąsienice to nic innego jak taśmy zbliżone wyglądem do gąsienic czołgowych. Kołami są uczestnicy zabawy, którzy muszą pokonać wyznaczoną trasę na czas lub w równoległym wyścigu. Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja w zespole oraz zwinność.2.Konkurencja doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Dwie trzyosobowe drużyny ścigają się ze sobą na wyznaczonej trasie poruszając się na specjalnych „nartach”. Kluczem do zwycięstwa jest doskonała współpraca w zespołach. Konkurencja przysparza dużej dawki śmiechu zarówno uczestnikom zabawy jak i obserwatorom

3.Pijane okulary to niezwykła atrakcja imitująca widzenie otoczenia po spożyciu 0,8- 1,5 promila alkoholu. Doskonale urozmaici konkurencje zarówno na imprezach integracyjnych jaki piknikach firmowych czy rodzinnych. W takich okularach najprostsze rywalizacje gwarantują sporą dawkę śmiechu dla samych uczestników jak i kibiców, i obserwatorów.

4.Przeciąganie liny to konkurencja polegająca na tym, że dwie drużyny ciągną jedną linę w dwa przeciwne kierunki. Jest to doskonała zabawa zarówno podczas wielkich imprez jak i kilkunastoosobowych spotkań. Ta konkurencja pozwala przełamać bariery i mobilizuje zespoły do wspólnego wysiłku, przysparzając też wielu zabawnych sytuacji zawodnikom jak i kibicom.

 

Szybki kontakt